Powrót

Teczka: 701/7/2

ArchiwumInstytut Józefa Piłsudskiego w Ameryce
ZespółUkraińska Misja Wojskowa w Polsce
TeczkaDokumenty Sekcji Wojskowej wraz z załącznikami, m.in.: odpisy rozkazów Sekcji Wojskowej i Misji w Warszawie, sprawozdania z pracy Sekcji, korespondencja Szefa Sekcji | Документи Військової Секції разом з залучниками- копії приказів Військової Секції та Місії у Варшаві.справоздання з праці Секції.кориспонденція Шефа Секції
Opis teczki1919 1920; akta luźne; dokumentacja aktowa; maszynopis, rękopis; pl
poprzedni lista dokumentów następny

Dokument: strony od 456 do 456

Opis dokumentu

Tytuł Pismo Sztabu Generalnego Wojska Polskiego do Ukraińskiej Misji Wojskowej o konieczności przemieszczenia oddziałów ukraińskich do Berdyczowa. 
Tytuł alternatywny Письмо Генерального Штабу Війська Польського до Української Військової Місії про необхідність переміщення українських відділів до Бердичова 
AutorKuliński, Mieczysław;  
Typ Dokument 
Opis Pismo z Naczelnego Dowództwa Wojsk Polskich do Ukraińskiej Misji Wojskowej o konieczności przemieszczenia jednostek ukraińskich z Brześcia do Berdyczowa. 
Streszczenie Naczelne Dowództwo Wojska Polskiego zwraca się do Ukraińskiej Misji Wojskowej o przesunięcie wojsk ukraińskich z Brześcia do Berdyczowa. Transportowi podlegają partyzanckie oddziały Tiutiuniuka i Szepela oraz jednostki genarała Omeljanowicza-Pawlenki. 
Osoby Zieliński, Zygmunt;  
Miejsca Berdyczów; Brześć; Polska; Ukraina; Warszawa;  
Daty 1920-05-01; 1920-05-03 
Języki pl 
Data dokumentu 1920-05-01 

Skany dokumentów

456

Aby powiekszyć, kliknij na zdjęcie.